Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nezapomenutelné postavy z Prostřeno: Na slepou Žanetu a psychopata Bejra nikdo nemá

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Bizáry z Prostřena
Za tu řadu let, co se vysílá televizní show Prostřeno, jsme měli možnost sledovat leccos. Někteří předvedli opravdu neuvěřitelné výkony a ne zrovna v dobrém slova smyslu. V pořadu televize Prima se mihlo i několik bizárů, na které čeští diváci jen tak nezapomenou. Vzpomínáte si například na psychopata Bejra či slepou Žanetu? Připravili jsme pro vás výběr toho nejšílenějšího z historie Prostřena.

Psychopat Bejr

Youtuber Aleš Bejr šokoval celý národ. Díky tomu, co v pořadu předvedl, se stal jednou z nejvýraznějších postav historie Prostřena. Celý týden téměř nic nesnědl, protože zrovna držel dietu kvůli blížící se soutěži. Jeden den si například k hostitelce Báře donesl plato vajec a poprosil ji, zda mu připraví míchaná vajíčka pouze z bílků. Krom toho, že všem udělil po jednom bodu, předvedl i totální fiasko v kuchyni. Hostům naservíroval samé blafy, jako byla například proteinová polévka s pilulkami či steak s neuvařenou rýží a neoloupanou cibulí.

Karel Ondrka

Všem dobře známý magor Kája rozhodně kraluje našemu seznamu bizárů. V Prostřenu si střihl pravděpodobně svou životní roli. Podal sice skvělý, leč přehnaný výkon a tak trochu Prostřenu zavařil. Od slepice Babiše až po předstírání Touretteova syndromu si srdce diváků nezískal. Naopak, pohoršení diváci Karlovi dokonce začali vyhrožovat. Jestli mu to vše za to stálo, není známo, ale do historie se navždy zapíše jako herec Karel z Prostřena, jehož přehnaný výkon odhalil podvod. Za celou show s Kájou stojí všem známý Kazma (34).

Žaneta a Míša

Tyhle dvě bludné bytosti zaujaly diváky tím, že jedna byla slepá, škaredá a pološílená a druhá sice sexy, jenže s inteligencí houpacího koně. V inteligenci by mohla děvčata soutěžit s hlavními aktéry filmu Blbý a blbější. Jenomže tyhle výkvěty přírody bohužel nic nehrály. Tanečnice Mia Nelson a slepá Žaneta předvedly opravdu nezapomenutelnou show. Kdo jejich velice krátkou popularitu sledoval i později, mohl se pokochat například tím, jak nahaté běhají po kuchyni a rádoby vaří. Kasaly se, že svou slávou dobudou svět, a chtěly se stěhovat do Prahy, aby si svůj sen splnily. Bohužel z dobyvatelského snu sešlo ve chvíli, kdy se děvčata pohádala a rozešla. Ani o jedné už (naštěstí) dlouho nikdo nic neslyšel.

Mohlo by vás zajímat

Další články