Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nezapomenutelná MILFka alias Stiflerova máma se změnila k nepoznání: Je z ní plastické monstrum v rozkladu!

Pamatujete se na ni?
+ Dalších 6 fotografií
V devadesátkách po ní slintali všichni puberťáci. Všichni si přáli, aby zrovna jejich kamarád měl takovou sexy mámu. Jennifer Coolidge (55) si zahrála ultimativní MILFku Jeanine v sériích Prci, prci, prcičky. Legendární postavě neřekl nikdo jinak než Stiflerova máma. Jenomže teď její obličej vypadá spíš děsivě.

Jennifer Coolidge hraje většinou role rozmazlených fiflen a paniček. Nejnověji ji diváci můžou vidět v seriálu 2 Broke Girls, u nás vysílaném pod názvem Dvě socky. Představuje polskou emigrantku Sophii Kachinsky, která v New Yorku šetří na svůj vysněný domeček v Evropě.

Jenomže všechno spíš utrácí za kabelky a limuzíny, kterými se nechává vozit jako taxíkem. Nezměnila styl a stále se chlubí nadupaným výstřihem a bohatou blonďatou hřívou. Na červeném koberci si na vzhledu dává záležet, ale po dlouhém letu je to tragédie. Tohle Jennifer vůbec nesedlo.

Vypadala jako vosková figurína a nepomohl ani obří klobouk, kterým se snažila si zakrýt obličej. V letadle si musela dát pořádného šlofíka a udělat si pohodlí, protože na letiště dorazila s rozepnutou botou. Možná by to chtělo do budoucna ubrat botoxu, byla by škoda, kdyby se Jennifer změnila v plastikovou příšerku, jakých je plný Hollywood.

Mohlo by vás zajímat

Další články