Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nezapomeň na okurku! Borec od Mekáče se objevil znovu na scéně! Kam strká okurku nyní?

+ Další fotografie
Herec a moderátor Ondřej Kočí se zatím nejvíc proslavil jako Crew Jirka z náborového videa do Mekáče. Šílená reklama se před dvěma lety stala hitem. A proč si Ondřejovy výkony znovu nepřipomenout?

Kromě Mekáče má Ondřej i jiný velký zářez ve své kariéře. Zahrál si nevěrného týpka v klipu Jiřiny Anny Jandové. To je dcera Dalibora „Hurikána“ Jandy.

Jeho herecký výkon je velmi přesvědčivý. Bohužel mu ho výrazně kazí jeho tmavovlasá kolegyně. Ondřej tam vystupuje jako sebevědomý chlap, chodí v roztrhaných džínách a řídí velkou káru.

Do toho tam celou dobu zpívá Jiřina Anna, která se rozhodla jít v otcových šlépějích a brzy bude určitě nebezpečnou konkurentkou pro tuzemské zpěvačky!

Ohledně klipu se mladá blondýnka zřejmě radila s Danem Nekonečným. Šílené paruky, květované šaty, bongo bubny, zvířecí motivy a mnohem více! Song s názvem Narovnaná v zádech je fakt bizár.

Související články

Další články