Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nezadané kočky na premiéře Známí neznámí: Pozor pánové, skoro všechny tyhle krásky jsou k mání!

Známí neznámí
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 2 fotografie
single

Je tady jaro a s ním přišla i další VIP akce, které si naše celebrity nemohly nechat ujít. Na premiéru hořkosladké komedie Známí neznámí dorazily i známé krásky, které jsou momentálně bez chlapa. Jsou sice singl, což ale neznamená, že by si neuměly slavnostní promítání pořádně užít. Podívejte se, jak to seklo Kateřině Mátlové (42), Lucii Smatanové (36), Gábině Partyšové (43) a Janě Doleželové (40).

Dorazily samy

Známé české krásky měly zase jednou příležitost se pořádně vyfiknout. V Cinema City Slovanský dům se totiž konala velká paráda. Na slavnostní premiéru nové slovenské komedie Známí neznámí dorazila celá plejáda hvězd a hvězdiček. Některé přišly v doprovodu svých drahých poloviček a jiné si promítání i party patřičně užily i bez chlapa.

Několik našich pověstných krasavic se neváhalo hodit do gala a vyhodit si z kopýtka. Rybníček českého showbyznysu je natolik malý, takže nebylo třeba se obávat, že by se na akci nenašlo pár přátel, se kterými bude legranda. A dlužno dodat, že se na akci sešla vypečená partička single krásek.

Vyfikly se

Většina nezadaných dam dorazila na večírek sladěná, jako by to předem plánovaly. Zpěvačka Kateřina Mátlová, modelka Lucie Smatanová i někdejší nejkrásnější dívka naší republiky Jana Doleželová se oblékly do černé a hned si vysloužily označení "černé mamby večera".

Herečka a zpěvačka Barbora Mottlová (35) černý živůtek šatů osvěžila sukní s jarním květinovým motivem, zatímco moderátorka Gabriela Partyšová se černé barvě zcela vyhnula a zvolila stříbrošedé šaty. Tím tak trošku rozzářila dámské osazenstvo.

Trable s láskou

Ačkoliv jsou všechny zmíněné ženy neskutečně krásné, v lásce se jim příliš nedaří. Partyšová má za sebou dvě svatby a dva rozvody. I když se v kuloárech šušká, že má nový objev, sama moderátorka zatím oficiálně žádné spekulace nepotvrdila.

Lucie Smatanová se po šestiletém vztahu rozešla s fešným zubařem Gabrielem Villou z Itálie. Ačkoliv byli zasnoubení, své ANO si před oltářem nakonec neřekli.

Svými milostnými zklamáními je pověstná i Miss ČR roku 2004 Jana Doleželová, ačkoliv vždy vyhledávala vlivné muže, nikdy jí to příliš štěstí nepřineslo. V její náruči se nějakou dobu zdržel i matematik a miliardář Karel Janeček, dceru Veroniku ale nakonec počala s movitým podnikatelem Davidem Trundou. I vztah s otcem jejich společného potomka nakonec skončil rozchodem.

Půvabná herečka Barbora Mottlová oznámila rozchod s partnerem v lednu letošního roku. Svěřila se s tím deníku Blesk. Muž, který jí pomáhal s rekonstrukcí baráčku, který si nadělila k narozeninám, musel zřejmě uvolnit místo někomu, kdo se k ní následně možná i nastěhuje.

Jediná zpěvačka Kateřina Mátlová alias Kate Matl stále žije se svým partnerem podnikatelem Michalem Kovářem. Zřejmě si asi chtěla odpočinout od mateřských povinností a o jejich dcerku se ten večer staral tatínek. Krásná Kate jen zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy