Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Nezadaná Celeste Buckingham dorazila na akci sama a v pekelně odvážných šatech! Co pod nimi skrývala?

Celeste byla ten večer překrásná…
+ Dalších 9 fotografií
Krásná slovenská zpěvačka dorazila na jednu z největších akcí na Slovensku jako svůdná femme fatale! Tohle sexy tělo je volné!

Slavnostní vyhlášení televizních cen OTO (u nás bývalé ceny TýTý) si u našich sousedů na Slovensku nenechala ujít ani překrásná mladá zpěvačka Celeste Buckingham (21), ta byla v onen večer opravdu k nepřehlédnutí.

Celeste si oblékla temně modré hedvábné šaty s holými zády, na kterých vyniklo její obří tetování. Sexy brunetka s něžnými rysy měla obličej schovaný pod silnou vrstvou make-upu, který sice nebyl až tak moc potřeba, ale i tak jí to moc slušelo. Celeste vypadala jako femme fatale 20. let minulého století.

Mladá zpěvačka na akci přišla bez mužského doprovodu. Minulý rok se rozešla se zpěvákem Matějem Vávrou, kterého moc milovala, a od té doby se po jejím boku jiný muž nevyskytuje.

“Užívám si teď svobody, mám hodně práce a mám více energie se na ni koncentrovat,” svěřila se zpěvačka.

V provokativním modelu, který zvolila na galavačer, byla neuvěřitelně svůdná a nejeden muž ji ten večer oslovil. No tak uvidíme, jak dlouho tato zpěvačka bude ještě singl.

Mohlo by vás zajímat

Další články