Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Než umřete, toto musíte vidět! Magická místa vám změní pohled na pozemské bytí

Kdo už tam byl?
Zdroj: pinterest
+ Další 4 fotografie
Neočekávejte žádné luxusní resorty ani prvoplánové dovolenkové destinace, kde už byl každý! Tato záhadná místa v sobě totiž ukrývají mnohem více! Krásné krajiny jsou pro dobrodruhy a milovníky cestování, kteří si umí užít krajiny a poznat místa z jiného pohledu. Pro milovníky růžové je tu i Barbie jezero! Jaká tajemná zákoutí země musíte alespoň jednou za život navštívit? My to víme!

- Machu Picchu, Peru Ztracené město Inků je posazené vysoko v peruánských vrcholech a vede k němu jen jediná cesta, a to železniční. Je to místo, kde můžete strávit celý den a stále jím nebudete dostatečně nasyceni. Magická historická oblast, která nabízí množství záhadných míst a patří k exotickým destinacím, které byste zaručeně měli vidět.

V Peru je mnoho zajímavých míst.

- Kaňon Paria, Arizona Kaňon Paria je notoricky známý zejména tím, že k němu nevede žádná cesta a je velmi těžké ho najít. Když se však k němu dostanete, díky erozi se vám naskytne nevídaný pohled na oranžovou paletu odstínů, ze které vám doslova vypadnou oči úžasem. Toto nádherné místo vypadá jak z jiné planety!

Toto je opravdová nádhera! Kaňon v Arizoně.

- Chichén-Itza, Mexiko Mayské pojmenování tohoto místa znamená v překladu „na ústí studny Itzi“. Toto dech beroucí místo je na seznamu přání všechny milovníků cestování a poznávání exotických míst. Pyramida, která v sobě ukrývá opravdové tajemství vás uchvátí svou tajemnou atmosférou. Viděli jste někdy takovou nádheru? Na místě se můžete dokonce vykoupat.

Toto je nádhera, která se nachází v Mexiku.

- Toad River Valley, Kanada Údolí řeky Toad vás okouzlí pohádkovým pohledem, kterému nebudete chtít uvěřit. Návštěva tohoto místa se vám zapíše do paměti a pokud patříte i vy k cestovatelským nadšencům, toto místo si určitě nezapomeňte připsat na seznam svých přání.

Údolí v Kanadě nabízí neskutečný pohled.

Související články

Další články