Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Než umřete, toto musíte vidět! Magická místa vám změní pohled na pozemské bytí

Kdo už tam byl?
+ Dalších 5 fotografií
Neočekávejte žádné luxusní resorty ani prvoplánové dovolenkové destinace, kde už byl každý! Tato záhadná místa v sobě totiž ukrývají mnohem více! Krásné krajiny jsou pro dobrodruhy a milovníky cestování, kteří si umí užít krajiny a poznat místa z jiného pohledu. Pro milovníky růžové je tu i Barbie jezero! Jaká tajemná zákoutí země musíte alespoň jednou za život navštívit? My to víme!

- Machu Picchu, Peru Ztracené město Inků je posazené vysoko v peruánských vrcholech a vede k němu jen jediná cesta, a to železniční. Je to místo, kde můžete strávit celý den a stále jím nebudete dostatečně nasyceni. Magická historická oblast, která nabízí množství záhadných míst a patří k exotickým destinacím, které byste zaručeně měli vidět.

V Peru je mnoho zajímavých míst.

- Kaňon Paria, Arizona Kaňon Paria je notoricky známý zejména tím, že k němu nevede žádná cesta a je velmi těžké ho najít. Když se však k němu dostanete, díky erozi se vám naskytne nevídaný pohled na oranžovou paletu odstínů, ze které vám doslova vypadnou oči úžasem. Toto nádherné místo vypadá jak z jiné planety!

Toto je opravdová nádhera! Kaňon v Arizoně.

- Chichén-Itza, Mexiko Mayské pojmenování tohoto místa znamená v překladu „na ústí studny Itzi“. Toto dech beroucí místo je na seznamu přání všechny milovníků cestování a poznávání exotických míst. Pyramida, která v sobě ukrývá opravdové tajemství vás uchvátí svou tajemnou atmosférou. Viděli jste někdy takovou nádheru? Na místě se můžete dokonce vykoupat.

Toto je nádhera, která se nachází v Mexiku.

- Toad River Valley, Kanada Údolí řeky Toad vás okouzlí pohádkovým pohledem, kterému nebudete chtít uvěřit. Návštěva tohoto místa se vám zapíše do paměti a pokud patříte i vy k cestovatelským nadšencům, toto místo si určitě nezapomeňte připsat na seznam svých přání.

Údolí v Kanadě nabízí neskutečný pohled.

Mohlo by vás zajímat

Další články