Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Neymar se chlubí novou láskou: Žhavá Natalia Barulich střídá slavné muže jako ponožky

Neymar se chlubí novou láskou: Žhavá Natalia Barulich střídá slavné muže jako ponožky
Zdroj: archiv Natalii Barulich / archiv Neymara
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Zatímco ještě nedávno měl Neymar (28) plnou hlavu problémů, které mu způsobilo falešné obvinění ze znásilnění, dnes má plnou hlavu žhavé modelky jménem Natalia Barulich (28). Kráska s kubánskými kořeny vztah s fotbalistou provalila na Instagramu, když mu láskyplně popřála k narozeninám. Neymar přitom není první slavný muž, se kterým pohledná Natalia kdy randila.

Neymar si díky své slávě, talentu i penězům rozhodně může vybírat z celého zástupu žen, které by toužily stát po jeho boku. Zamiloval se ale do pohledné modelky se zatraceně sexy tělem. Kubánská kráska Natalia Barulich ho okouzlila natolik, že se na jinou ženu ani nepodívá.

Natalia Barulich ani slavný fotbalista dosud neměli ve vztazích příliš velké štěstí. Modelka měla podle spekulací amerických médií nějaký čas randit s hercem Jessem Metcalfem a několik měsíců byla přítelkyní zpěváka Malumy. Její vztah s ním podle ní ale nebyl zdravý a dávala do něj o mnoho víc než Maluma.

Pohledná Natalia není obyčejnou modelkou, sklízí obrovské úspěchy a chodí jí jedna pracovní nabídka za druhou. Před kamerou pózovala nejen pro slavné módní domy, ale například i pro populární značky parfémů, vod či energy drinků.

Provokativní Natalia Barulich

Ačkoliv je Natalia Barulich aktuálně ve vztahu s Neymarem, na svůj Instagram nepřestala přidávat velmi žhavé snímky. Problémy se sebevědomím ji rozhodně netrápí, a tak své luxusní tělo vystavuje při každé příležitosti. Na to, jak sexy přítelkyní se nyní může slavný fotbalista chlubit, se podívejte do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy