Mohlo by se zdát, že Neymar bude nejžádanější partií současnosti. Ono to tak možná dokonce i bude, ale rozhodně ne pro jeho bývalku Brunu Marquezine. Není to tak dávno, co se spolu po pětiletém vztahu rozešli, zrovna když si ji slavný fotbalista chtěl vzít za ženu. Ta ho ovšem s díky odmítla s tím, že se chce raději zaměřit na svou kariéru modelky a herečky.

Neymar z toho byl podle jeho známých prý pěkně zhrzený a donedávna jeho Instagram stále zdobily společné fotky s jeho bývalou láskou. Dokonce se tehdy nechal slyšet, že už jinou ženu nechce. Zatímco možná doufal, že mu kariérní úspěch a pytel peněz přivanou Brunu zpátky, ona dala jasně najevo, že je jí milý Neymar pěkně ukradený.

V den, kdy byl oznámen Neymarův přestup, sdílela bezstarostná Bruna fotku, jak se sluní u bazénu. Se svými 22 miliony sledujícími na Instagramu a pěkně našlápnutou kariérou o peníze zřejmě sama nemá nejmenší nouzi. Tak to je tedy vážně smůla. Ovšem myslíme si, že se Neymárek nemá vůbec čeho bát. Však ona se nějaká zlatokopka brzy objeví.