Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Neymar dostává od fanoušků za uši: Přes covid uspořádal pětidenní party pro 500 lidí

Neymar dostává od fanoušků za uši: Přes covid uspořádal pětidenní party pro 500 lidí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
nezodpovědnost
Brazilská fotbalová superhvězda Neymar (28) dostává pořádnou sodu od veřejnosti včetně svých fanoušků. Útočník francouzského ligového klubu Paris Saint-Germain FC měl totiž podle deníku O Globo během svátků uspořádat 5 dní trvající večírek pro celkem 500 hostů. Lidé ho nyní označují za nezodpovědného a stojí si za tím, že obrovská party během pandemie koronaviru vůbec neměla proběhnout.

Podle informací zahraničních médií si měl Neymar kvůli večírku pronajmout luxusní vilu, protože jeho dům prochází rekonstrukcí. Také měl svým hostům zakázat, aby si na akci vzali telefony a jakkoliv ji dokumentovali. Party se měly zúčastnit například jeho sestra Rafaella Santos a brazilská influencerka Camila Loures.

Neymar se zatím k informacím o několikadenním obrovském večírku nevyjádřil, na sociální sítě naposledy přidal příspěvek před pár dny. Šlo o fotografii, na které společně s rodinou pózuje u vánočního stromečku.

Vzhledem k tomu, že Brazílie byla koronavirem zasažena silně a má druhý největší počet úmrtí s nemocí covid-19, se na Neymara aktuálně snáší obrovská vlna kritiky. „Cenu pro idiota dne získává Neymar za svou pětidenní party,“ napsal na sociální síť obhájce lidských práv Augusto de Arruda Botelho.

Neymar a večírky

Brazilský fotbalista už v minulosti proslul svými obrovskými večírky, na nichž se ukazovala řada slavných hostů, kterým byly podávány drahé drinky a skvělé jídlo. Dosud mu večírky nikdo nevyčítal, akci o 500 lidech v těchto nelehkých časech ale lidé považují za velkou nezodpovědnost.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy