Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Neymar dostal příspěvek pro zasažené koronavirem: Fotbalový miliardář to popírá

Neymar dostal příspěvek pro zasažené koronavirem: Fotbalový miliardář to popírá
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Kuriozita
Jeden z nejlépe placených fotbalistů světa měl dostat příspěvek pro zasažené koronavirem. Přibližně 2700 korun mu mělo být vyplaceno v rámci podpory, kterou zavedly brazilské úřady v reakci na vypuknutí epidemie v zemi. Jak se ale ukázalo, jde o podvod.

Brazílie v posledních dnech zaznamenala rekordní počty mrtvých. Jenom za čtvrtek v zemi zemřelo na koronavirus přes 1400 lidí. Brazilská vláda tak na epidemii zareagovala vyplácením podpory 600 realů. O tu měl údajně zažádat i nejdražší fotbalista světa Neymar.

Hvězda vše popírá

Zástupci hráče francouzského klubu Paris Saint-Germain ale podle zpravodajského serveru UOL popřeli, že by Neymar nebo kdokoliv z jeho rodiny něco takového udělal. S největší pravděpodobností tak jde o podvod. Někdo totiž zneužil útočníkovo jméno, datum narození a brazilské identifikační číslo, aby o podporu zažádal.

Podle informací webu iDnes.cz brazilské úřady vyplacení včas zastavily, jelikož Neymar ani nikdo z jeho rodiny očividně nestrádá z nedostatku peněz. Někdo si tak zřejmě chtěl ze slavné hvězdy vystřelit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy