Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nevzpomínají na ni v dobrém! Arne z Výměny poslal líné Tereze JASNÝ VZKAZ

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Výměna manželek
Včerejší Výměna manželek byla opět výživná. Do liberecké rodiny, kterou tvořil táta Arne, máma Andrea a děti Roman, Nikola a Viktorie, vstoupila náhradní máma Tereza, která péči o tři děti absolutně nezvládala. Všichni si oddechli, když po čtyřech dnech odjela. Jak otec rodiny vzpomíná na natáčení a co všechno se u nich po Výměně změnilo?

„Nejhorší okamžik byl, když jsem ráno ve čtyři odešel do práce a Nikola mi volala v půl osmé, že Viktorie brečí, že má nacpanou plenu, že paní pořád spí a ona si s tím neví rady. Byla to taková bezmoc, že jsem nemohl odejít z práce. Ale naštěstí se to zvládlo,“ vzpomíná Arne.

Zároveň pro něho bylo šílené zjištění, v jakém prostředí se nachází jeho žena. Tereza údajně brala drogy, jak potom vypověděl její kamarád Vojta, se kterým žila. Tušení, že s Terezou není něco v pořádku, měl ale i sám Arne. Většinu času prospala a děti z ní cítily marihuanu.

Po natáčení se rodina Andrey a Arneho přestěhovala do Španělska, ale do Čech se museli na chvíli vrátit, aby děti mohly dochodit školu a měly potřebné zápočty. V rámci Výměny se stala i smutná událost. Andrea při natáčení potratila, ale o miminko se s manželem prý snaží dál.

Arne vzkázal Tereze, o které ví jen to, že už s Vojtou nežije, aby se zamyslela nad svým životem. „Má hrozně skvělé děti, které má v péči a které na ni jednou budou vzpomínat jako na mámu, a tímhle směrem na ni budou vzpomínat ve zlém,“ řekl Arne.

Související články

Další články