Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NeVyVolený Petr Zvěřina ostrouhal: Opustila ho manželka a už je těhotná s jiným!

Petr měl doma pořádnou kost, ale prý se neshodli na důležitých věcech.
Zdroj: Hanuš Frolík, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Petr Zvěřina strávil 8 let s Nikolou, kterou si před rokem a půl vzal. Vypadali jako krásný pár, ale idylky je konec.

Nikola chtěla dítě, ale Petr žil pořád divokým životem a o rodině prý neuvažoval. „Už nám to nefungovalo. Každý jsme měli jiný názor na život. Petr si jel ten svůj bohémský party život, který se už neslučoval s tím mým. Už jsem chtěla tu rodinu, na což Petr není,“ řekla v TopStaru.

Začala randit s novým mužem a najednou má všechno, po čem předtím toužila. A to dřív, než si myslela. Během prvního měsíce v novém vztahu totiž neplánovaně otěhotněla s novým partnerem Pavlem, kvůli kterému se stěhuje do Trutnova.

„Někdo si může říct, že jsem mu zahnula s frajerem a mám dítě, ale nikdo nežil můj život a nikdo neví, v čem jsem žila. Myslím, že každý druhý by hodně rychle utekl. Pavel nás miluje, Pavel pracuje, tráví s námi čas, je vtipný, je zodpovědný, což já vyžaduju,“ říká Nikola a vysvětlila, proč už měla Petra Zvěřiny z Václaváku dost.

„Nechal všechny starosti a své průšvihy na mně. Brečela jsem v těhotenství mockrát. Pak jsem si řekla, že udělám tlustou čáru. O Petrovi nevím vůbec nic, jen to, že mu bude čtyřicet, měl by údajně žít u rodičů, což je mi samozřejmě líto,“ dodala k rozchodu.

Související články

Další články