Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

NeVyVolený Emil se stal definitivně světským! Pod horou Říp „draží“ drinky a huláká na lidi! Ale hlavně že nekrade nebo nežebrá!

Emil si potrpí na nátělníky a bekovky, je vidět, že se v šoubyznysu
o módě něco naučil.
Zdroj: profimedia.cz, čtenář
+ Další 3 fotografie
Sleva na tři plastové drinky místo jednoho, chlupatá hruď dmoucí se z nátělníku a všude okolo stánky a pouťové atrakce. To je aktuální svět horníka Emila Zajace, který vyděsil několik našich čtenářů na Řipské pouti. Nebylo to poprvé.

Nepříliš inteligentní horník se proslavil účastí v reality show VyVolení, kterou Prima spustila v roce 2006 o pár měsíců dříve než Nova svého Big Brothera a zrodila fenomén, jehož aktéři jsou dnes logicky v zapomnění, nepočítáme-li Petra Zvěřinu, který se stále živí jako DJ a moderátor.

Emil patří mezi ty nejméně šťastné finalisty a navíc se dodnes pokouší svou zašlou slávu nakopnout a toto kapitalizovat ve svém novém životě mezi tzv. světskými po poutích. Na těch se nejprve prosazoval dost amatérsky, když se pokoušel prodávat „štěstíčka“ od Emila, jakože od sebe, o čemž eXtra napsalo článek a Zajac od té doby nesnáší našeho šéfredaktora, který si je ale jist, že ho Emča nesnášel už předtím.

Emilovi zřejmě štěstíčka nesla, protože si pořídil provizorní koktejlový bar, se kterým teď konkuruje nabídce Řipské pouti, kde jeho prazvláštní spektákl nafotil jeden ze čtenářů eXtra.

„Zvláštní produkce. Řve na procházející lidi, vyvolává různé ceny, oznamuje, že probíhá akce na drinky, které nalívá rovnou z plastu, šílenec,“ píše náš čtenář, který dodává zajímavý postřeh o Emilově outfitu: „Má na sobě něco nepopsatelného, ale jistě pohodlného,“ což podle fotky podepisujeme v plném rozsahu.

Zajac se zkoušel prosadit všelijak. Když se definitivně ukázalo, že nemá televizní talent ani na to, aby jeho foto běželo pod monoskopem nebo na teletextu, vetřel se k produkci Dana Landy, kde dělal holku pro všechno, než se s rodinou nepohodl. Vtipná byla jeho anabáze coby řidiče kamionu, kdy stihl pro opilost přijít o papíry, ještě ani s tirákem od provozovatele, kde již měl nasmlouvanou práci, nevyjel.

Naposledy dost zaskočil i otrlé, když se loni zoufale pokoušel dostat na pražský magistrát coby radní, což se mu naštěstí pro Prahu nepodařilo.

U sympatického Roma z Ostravska ale všichni oceňují, že má chuť do práce. Navíc pokud má ve svém „podniku“ i v pořádku kasu, mohou na něj být Česko a hlavně pan ministr financí Babiš velice pyšní!

Související články

Další články