Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nevyšlo nám to, ale byla jsi super: Jaromír Jágr vynadal fanouškům, Veronice poslal krásný vzkaz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
díky
Veronika Kopřivová (28) a Jaromír Jágr (46) dlouho tajili, že jejich vztah skončil. Nakonec redaktoři eXtra.cz vypátrali, že lásce mezi krásnou modelkou a českou hokejovou legendou je skutečně konec. Informaci o rozchodu, kterou jsme vám přinesli již ve čtvrtek, v sobotu potvrdil i sám Jágr. Ten se nyní zlobí na své fanoušky, kteří na jeho bývalé přítelkyni nenechají nit suchou. Té navíc poslal i krásný vzkaz.

V době, kdy se Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr dávali dohromady, byl okolo jejich vztahu velký rozruch. Právě proto, že si při rozchodu nechtěli zažít to samé, drželi ho co nejdéle pod pokličkou. Web eXtra.cz jako první přinesl informaci o tom, že vztah slavného hokejisty a modelky je skutečně u konce. Když pak zprávu potvrdil i samotný Jágr, na sociálních sítích lidé začali situaci komentovat rychlostí blesku.

Vzkazy, které Jaromírovi fanoušci na Facebooku nechávali, se mu rozhodně nelíbily. Ačkoliv zloba fanoušků nemířila na něj, rozohnil se, když viděl, kolik jí mají v zásobě pro Veroniku. „Ahoj, hokejová rodino. Jestliže chceš soudit druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš kritizovat druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš chválit druhé, začni HNED a NEPŘESTÁVEJ. Dnes jsem oznámil, že JÁ a VERONIKA nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci – DĚKUJI, byla jsi SUPER,“ napsala česká hokejová legenda na svůj Facebook.

Je vidět, že když Kopřivová řekla, že i po rozchodu s Jaromírem vychází a vzájemně se respektují, říkala čistou pravdu. Jak to zkrátka mezi lidmi chodí, občas to nevyjde, je ale vidět, že vztah tohoto páru byl ukončen v dobrém a že mezi někdejšími milenci nepanuje nenávist, jak by si mohli mnozí myslet.

Související články

Další články