Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevypadal dobře už během sobotního StarDance: Marek Eben skončil na kapačkách!

Tohle nebylo dobré.
Zdroj: Facebook, ČT
+ Dalších 7 fotografií
Nateklá tvář, červené oči, plný nos, nejistý krok, třas v rukách a problémy s polykáním. Je zázrak, že Marek Eben (58) sobotní StarDance ustál tak hrdinně. Trápily ho totiž nepříjemné zdravotní problémy, kvůli kterým skončil v nemocnici.

„Markovi nebylo dobře už několik dní, jevilo se to jako nachlazení, ale pak se mu rozjela chřipka. Mluví se tady o tom, že byl v sobotu před vysíláním na kapačce, aby se mu trochu ulevilo a mohl mluvit," řekl deníku Aha! zdroj z České televize.

A opravdu, když se podíváte na fotky ze sobotního večera tak je vidět, že Marek neměl svůj nejlepší den. Je to ale profík a celou show spolu s Terezou Kostkovou (40) odmoderoval. Hned po skončení ale skončil doma v posteli.

„Chřipku mám a beru antibiotika. Děkuji za zájem o můj zdravotní stav,“ sdělil oblíbený český moderátor deníku.

Snad se brzy uzdraví a do nového dílu nastoupí v plné síle. Tento víkend tančily páry spolu s vozíčkáři a výtěžek akce šel na konto Centra paraple. Vybralo se přes 11 milionů korun, což je krásná částka. Příští sobotu ale začne opět vyřazování. Naposledy to odnesla Anna K., kdo půjde z kola ven tentokrát?

Související články

Další články