Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vymění tenis za modeling? Z dcery Kateřiny Neumannové roste prvotřídní kráska

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
rodina
Nedávno to byla ještě malá holčička. Poslední roky ale roste dcera Kateřiny Neumannové (46) Lucka do krásy. Dospívající dívka zkouší kariéru v tenise, měla by ale možná popřemýšlet i o modelingu, šestnáctiletá Lucie je totiž rok od roku krásnější.

Česká lyžařská legenda Kateřina Neumannová (46) se může pyšnit opravdu krásnou a navíc talentovanou dcerou. I když je sama od doby, co ji Lucčin otec Josef Jindra opustil, na samotu si nemůže stěžovat. Dcera jí dělá samou radost. Lucka je po mamince sportovně nadaná a nejvíce se našla v posledních letech v tenise, který jí i jde.

Zatím vede tenis

Bílému sportu Lucie naprosto propadla a několik měsíců v roce tráví na tenisových kurtech na Floridě. S maminkou Katkou mají hezký vztah a obě spolu občas vyráží do společnosti. Kateřina si musí dceru hlídat, už teď se za ní jistě otáčí spousty mužů.

Zato bývalá lyžařka vážnější vztah už několik let odmítá a tvrdí, že si neumí představit, že by si někoho nestěhovala do domácnosti. „Abych si někoho úplně nastěhovala do domácnosti, to by musel být opravdu velký zázrak. Navíc si dokážu představit i jiné formy soužití, než že by dva lidi spolu nutně museli každé ráno vstávat a večer se scházet u teplé večeře doma,“ řekla loni Neumannová v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

Související články

Další články