Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nevylévejte vodu z párků: Neuvěříte, kolik na tom můžete vydělat!

Na vodě z párků můžete trhnout pořádný balík.
Zapomeňte na průzračně čistou vodu z ledovce, teď frčí úplně jiná specialita. Novým hitem je voda, ve které byly uvařeny párky. Stojí bezmála 600 korun a budete po ní prý úplně zdraví.

Konečně je tady voda, která skutečně prospěje vašemu zdraví. Vyvařená voda z párků je novým hitem. V exkluzivní lahvičce s krásným nápisem „Hot Dog water“ jako bonus dokonce vždy jeden párek plave.

Bizarní produkt byl představen na Food festivalu v kanadském Vancouveru. Výrobci uvádějí, že je pro lidské tělo skutečně blahodárná. Když nesníte párek, který v ní plave, pomůže vám zhubnout. A jelikož je bohatá na sodík, zpracuje ji tělo jedna báseň. Navíc s ní můžete vyhrát i boj proti vráskám.

Teď na všechny vyjmenované příznivé účinky zapomeňte. Jde totiž o akci umělce Bouglase Bevanse, jenž chtěl upozornit na šarlatánské výrobky, kterými je trh přesycen. Párková voda má lidem otevřít oči a přinutit je, aby nevěřili všemu, co jim marketingové kampaně předsouvají.

Jedna lahvička se dala na festivalu pořídit za bezmála 600 korun. Nechceme nikoho nabádat k podvodu, ale zvlášť v Česku by se na této šílenosti dal trhnout balík!

Mohlo by vás zajímat

Další články