Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevyléčitelně nemocná Kadeřávková z Ulice: Alkohol ji může nenávratně zmrzačit!

Alkohol jí může navždy zmrzačit!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 58 fotografií
Proslavil ji seriál Ulice, ale snad ještě víc na sebe Anička Kadeřávková (21) upozornila statečným bojem s nevyléčitelnou chorobou. Herečka trpí lymeskou boreliózou ve třetí fázi, na kterou už neexistuje lék. Průběh nemoci se dá pouze mírnit. Pitím alkoholu by celé měsíce nákladné léčby zmuchlala a hodila do popelnice!

Anna Kadeřávková z nekonečného seriálu Ulice, kde ztvárňovala Rozinu Maléřovou, svádí boj s nevyléčitelnou lymeskou boreliózou. Jde o nesmírně nebezpečnou chorobu, která může skončit poškozením mozku nebo srdce. A nemocnému může nepředstavitelně přitížit i alkoholický ná­poj.

Kromě toho, že alkohol brzdí léčbu, i po ní způsobuje další ošklivé komplikace. „Nastat může ledacos, od destrukce kloubů, páteře, přes demenci až po ochrnutí,“ říká žena, která má s lymeskou boreliózou sama zkušenost.

Během léčebné kúry naštěstí Kadeřávková alkohol nepije. „Tohle bohužel není aktuální fotka. Ale na pivo se děsně těším. Těším se, až si dám plzeň. A brčkem, samozřejmě,“ říká Anička, která si ale konzumací alkoholu může přivodit nemalé potíže.

Tak snad tenhle risk nejprve probere se svým lékařem, anebo jí ho rozmluví nový přítel Daniel Barták!

Související články

Další články