Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nevyléčitelně nemocná Céline Dion na Grammy: Vyhublá zpěvačka dojala přítomné k slzám

Céline Dion se objevila na cenách Grammy.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Nemoc

Pětapadesátiletá zpěvačka Céline Dion se po delším čase ukázala na veřejnosti. Fanoušky překvapila na pódiu, když šla předat cenu zpěvačce Taylor Swift na cenách Grammy. „Když říkám, že jsem ráda, že tu jsem, myslím to opravdu ze srdce,“ dojala přítomné v sále Dion, která již nějaký čas bojuje se syndromem ztuhlého člověka, jak napsal web Page Six. 

Na konci roku 2022 oznámila kanadská zpěvačka Céline Dion velmi znepokojivou zprávu. Musela zrušit část evropského turné kvůli neurologickému autoimunitnímu onemocnění zvanému Stiff Person Syndrome (syndrom ztuhlého člověka, pozn. red.).

Tato choroba ovlivňuje pohybové schopnosti natolik, že se během záchvatů stává z člověka živá socha – člověk o sobě ví, ale nemůže ovládat svaly.

Překvapení na cenách Grammy

I přesto se však zpěvačka dál snaží žít úplně normální život a se syndromem bojuje. Nyní se dokonce překvapivě objevila na nejdůležitější noci v hudebním průmyslu – na předávání cen Grammy. Podle informací webu Page Six předávala na pódiu cenu pro Taylor Swift za album roku.

Na pódium dorazila za podpory moderátora. Když říkám, že jsem ráda, že tu jsem, myslím to opravdu ze srdce,“ prozradila hudebnice publiku a zároveň zavzpomínala na to, jak před sedmadvaceti lety získala poprvé sošku ona od hudebních legend Diany Ross a Stinga. Dohromady si Céline za svou hudební kariéru odnesla šest cen Grammy, jak napsal web People.

Stylová Céline

Céline Dion na sobě měla krásný hořčicově žlutý kabátek z dílny Valentino, který byl předveden na Haute Couture přehlídce před pouhými dvěma týdny. Pod objemným kabátkem pak měla světlounce růžové šaty s opravdu vysokým rozparkem.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy