Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nevyléčitelná nemoc Kadeřávkové (21) z Ulice: Poškozuje MOZEK, SRDCE a další orgány!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Drsná nemoc
Už se zdálo, že je Anna Kadeřávková (21) z nejhoršího venku. Jenže herečka ve skutečnosti začala boj s lymeskou boreliózou prohrávat. Nepomohla jí drastická léčba za půl milionu, příliš prý nezabírají ani drahé prášky. U představitelky Roziny z Ulice navíc zákeřná nemoc dospěla do takového stádia, kdy může nenávratně poškodit srdce, mozek i další orgány!

Anna Kadeřávková (21) z nekonečného seriálu Ulice vyděsila fanoušky. Stále totiž bojuje s lymeskou boreliózou a hrozí, že skončí na straně poražených. Cítí se příšerně a léčba prý vůbec nezabírá!

„Mám za sebou léčbu za půl mega, každý týden beru léky za 7 tisíc, každý měsíc si dělám vyšetření za 30 litrů. Ač jsem si prošla všema těmahle masakrama, cítím se úplně v p*či,“ prohlásila Kadeřávková.

Pokud se lymeská borelióza nezačne léčit hned v zárodku, po několika letech dospěje do třetího stádia. Přesně to se stalo Aničce Kadeřávkové. V této fázi se stává choroba nevyléčitelnou, její příznaky se dají jedině utlumit.

Kromě extrémní únavy, poruch soustředění nebo oslabené imunity mezi ně patří i poškození mozku nebo srdeční problémy. Když se jejich rozvoj nepodchytí včas, problémy mohou být nenávratné. Řada pacientů navíc trpí i poruchami paměti a spánku, necítí ruce a nohy nebo v končetinách vnímají brnění.

Kadeřávková se nesvěřila, zda se některé z těchto příznaků projevily i u ní. Můžeme pouze doufat a držet jí palce, aby tomu tak nebylo. „Spousta z vás si myslela, že jim pomůžu, že zjistím, co na tu pos*anou nemoc zabírá. Bohužel zatím se to nekoná, zatím nejsem zdravá. Věřím, že to přijde, čekám na zázrak," podotkla kráska, jež navzdory zdravotním potížím stále hraje v Ulici.

Související články

Další články