Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nevyhazujte MENSTRUAČNÍ KREV! Tahle magická tekutina umí zázraky a vyléčí vás!

+ Další fotografie
Menstruační krev jako hlavní nástroj používaný v magii krve, tak to by vás asi nenapadlo! Co takhle se pomazat menstruační krví a být krásnější, zdravější, mladší? Přijde vám to nechutné? Zahoďte zábrany a ponořte se do magie krve…

Krev hrála a stále hraje v magii důležitou roli. Pokud se budeme bavit přímo o té menstruační, dá se tvrdit, že menstruační cyklus žen přímo souvisí s měsíčním cyklem a tím pádem tu vzniká přímé napojení na magickou energii.

Z magického hlediska je krev jednou z nejsilnějších magických látek vůbec. Je totiž mostem mezi hmotným a astrálním světem.

Tajemství krve bylo známo již starým kulturám, které díky tomuto poznatku uměly ovládnout a zkrotit silné magické energie. Obětování krve mělo velký význam především u Aztéků, Mayů, Féničanů a třeba i Asyřanů. U Mayů prováděl magický rituál oběti krve dokonce sám král. Krev také sloužila k utvrzení slova. Je tedy patrné, že krev měla od pradávna neuvěřitelný význam!

Krev má léčivé účinky. A zvláště pak menstruační krev. Za naprostý zázrak je pak považována menstruační krev panenská. Krev léčila padoucnici, malomocenství, černý svrab, oční poruchy a dokonce i mor a i v současnosti jsou její účinky zázračné.

V moderní magii se menstruační krev používá především pro její kvalitu. Tato krev totiž obsahuje velké množství sloučenin a hormonů. Krev bývá nejúčinnější den před úplňkem a používá se především ke kreslení signatur atd.

Pokud se budeme konkrétně bavit o účincích, krev používáme při sexuální magii, kdy jí přidáváme do nápojů lásky, dále jako inkoust při malování a psaní různých signatur. Zajímavé využití krve je její použití jako kuřidlo při démonologických a nekromantických rituálech.

Je tedy patrné, že krev a zvláště pak ta menstruační má v magii velký význam. Takže odhoďte zábrany, a až se vám bude blížit další menstruační cyklus, nebojte se provést sběr a posléze rituál, který vám pomůže k spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.

Mohlo by vás zajímat

Další články