Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

NEVYCHOVANÍ SMRADI! Napadení žáka učitelem vyvolalo BOUŘI NEVOLE! VZKAZY

+ Dalších 11 fotografií
Reakce lidí
V úterý oblétly Českou republiku záběry, kde pedagog ve škole specializované na problémové žáky napadl dva studenty. Klečí na nich a škrtí je. Češi na sebe nenechali dlouho čekat a okamžitě reagovali na událost.

Během úterního dne se na internetu objevily nahrávky, na kterých je zaznamenán učitel, jak napadl studenty. Základní škola na pražském Zlíchově má na webových stránkách napsáno, že se specializuje na výbušné žáky. Tentokrát to ale nezvládl pedagog a vybouchl on sám.

Okamžitě se strhla vlna komentářů. Jedni stojí na straně chlapců, ovšem větší část lidí se zastává pedagoga. „Učitel by zasloužil pochvalu a ten žák i s tatínkem pořádně přes hubu,“ zarýmoval Karel. „Co si dneska ti fakani dovolují je na přes držku,“ notuje si s ostatními Eliška. Kantora se zastala i paní Jitka: „Co s dětmi, které se neumějí chovat, někdo je zkrotit musí!“ Podle komentujících si to „děcka“ zasloužila. Dnešní mládež je nevychovaná a nemá žádný respekt vůči ostatním. Většina se tedy právě kvůli této skutečnosti zastává učitele.

Nicméně všechno má i druhou stránku, stejně tak tomu je i s názory lidí na předešlou událost. Je tady sice více těch, kteří jsou na straně kantora, ale jsou zde i ti, jež jsou zcela a jistě na straně chlapců. „To si učitel nemůže dovolit. Musí vědět, kde má hranice. Má dětem jít příkladem a ne používat agresivitu, kam ten národ spěje,“ rozčiluje se Jana. Liduna taky okomentovala příspěvek slovy: „Chápu, že mu ruply nervy, ale že napadne dítě. To je přes čáru, mají žákovský a existuje ředitelna. Já bych na svoje dítě teda sáhnout nenechala.“ Podívejte se do fotogalerie na názory ostatních čtenářů.

Mohlo by vás zajímat

Další články