Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nevraždil sám! Za útokem v Manchesteru stojí celá teroristická síť!

Atentátník nejednal sám!
+ Dalších 18 fotografií
Sebevražedný atentátník Salman Abedi, který stojí za útokem v Manchesteru, podle všeho nejednal sám. Britská policie ve středu uvedla, že byl napojen na celou teroristickou síť.

Během včerejší noci a dnešního odpoledne byli policií zadrženi celkem čtyři lidé. To, že Abedi nejednal sám, bylo patrné z trhaviny, kterou měl na sobě. Tu by jedinec nedokázal vyrobit sám.

Mezi zatčenými je i Abediho bratr. Podle agentury AP, která zastihla Abediho otce, byl jeho syn nevinen. Jeho rodina podle jeho slov nevěří v zabíjení nevinných. Podle dalších zdrojů však sám otec Ramadan Abedi byl v minulosti napojen na salafistické povstalecké skupiny v Libyi, která se opírala o Al-Káidu.

Abedi se odpálil v pondělí v Manchesteru během koncertu Ariany Grande. Přítomno bylo přes osmnáct tisíc lidí. Zemřelo minimálně 22 lidí včetně dětí, které na koncert slavné zpěvačky vyrazily.

Mohlo by vás zajímat

Další články