Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nevlastní dcera Hofmanna ukázala rozkrok. Hanbatá Annabelle provokovala už i ve Varech

Anna Žitníková je nevlastní dcerou Martina Hofmanna.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 11 fotografií
Odvážný model

Nevlastní dcera herce Martina Hofmanna Anna Žitniková alias Annabelle se toho nebojí. Na party Instaxu se předvedla v dost odvážném modelu a ukázala svůj rozkrok. Na místě byla i redakce eXtra.cz. 

Psal se rok 2014, když se charismatický herec Martin Hofmann oženil s Ruskou Natalií Žitnikovou. Rázem se stal otčímem Anny Žitnikové, která se proslavila jako zpěvačka pod pseudonymem Annabelle. Minulý rok si odnesla cenu Anděl za Objev roku a v českém šoubyznysu je čím dál populárnější.

Nemravná nevlastní dcera

Kromě výrazného obličeje na sebe zpěvačka strhává pozornost i svými modely. Na Instax party, kde byla i redakce eXtra.cz, vynesla průhledný model, který odhaloval víc, než měl. Rafinované černé šaty měly sice sytou část, pod kterou nebylo vidět, ale zbytek tvořila průsvitná látka. Když se zpěvačka během pózování natočila, neuhlídala v jednu chvíli vše a ukázala, že pod oblečením nemá spodní prádlo. Vystavila tak téměř všechno. Mimo jiné se na akci objevila zpěvačka Elizabeth Kopecká, pokerová hráčka Barbora Mlejnková s přítelkyní a mnoho dalších.

Není to však poprvé, kdy Annabelle přítomné muže trochu podráždila. Odvážné modely Anna předvedla už na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tam vynesla také černé šaty, sice bez rozparku, ale s velkým vykrojením u prsou. Perfektně tak vynikla její štíhlá postava.

Hofmann má už za sebou slušnou řádku filmů či seriálů. Zahrál si například ve filmech Ubal a zmiz, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Ženy v běhu a spoustě dalších. Nyní se může pyšnit i krásnou nevlastní dcerou, která své fanoušky rozhodně překvapila.

Související články

Další články