Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nevlastní dcera Dana Nekonečného (†52) po nehodě z nemocnice: Danoušek mě hlídá a usmívá se

Tereza Kardová krátce po nehodě a nyní.
Zdroj: archiv Z. Kardové, Facebook
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dívka, kterou na jaře zesnulý zpěvák Daniel Nekonečný (†52) vychoval a miloval ji jako vlastní, měla před měsícem hrůzostrašnou nehodu, při které její auto skončilo na střeše. Přežila prakticky jen zázrakem, hrozilo ale, že bude navždy ochrnutá. Redakci eXtra.cz se se slečnou podařilo mluvit. Jak se jí daří vracet do života?

Zatímco na začátku byla v depresích a s nastalou situací se nemohla smířit, nyní dnes již asi bývalá servírka po hlase působí velmi mile a je plná naděje do budoucna.

Vděk

„Moc všechny zdravím a děkuji za hezké zprávy. Cítím se líp, ale to víte, je to strašně moc dnů strávených v nemocnici. Hlídá mě tu Danoušek a pořád se na mě usmívá,“ řekla eXtra.cz Tereza Kardová, která má na spinální (poúrazové) jednotce v pražském Motole fotku svého nevlastního táty.

„Máma mi četla zprávy od lidí, kteří se mě (pod články eXtra.cz – pozn. red.) snažili podpořit. Bylo to skvělý slyšet. A musím poděkovat všem lidem kolem, co zasahovali u nehody, těm, co jeli kolem, a hasičům, ti všichni nám pomáhali. Nebýt jich, asi by to všechno bylo mnohem horší. Děkuju moc i nemocnici v Českých Budějovicích, všichni tam byli úžasní. Teď se dávám do kupy v Motole, snad to bude dobré,“ věří sympatická dívka.

Ochrnutí

„Na svátky bude Terezka doma, pak se vrací do Motola a až lékaři určí, tak ji čekají rehabilitace v Kladrubech. Je to asi na dlouho. Byla napůl ochrnutá. Dokonce teď už i docela chodí, ale levá strana, která byla postižená víc, je horší. Levá ruka jí pořád nefunguje tak, jak by měla,“ prozradila nám matka dívky a životní lásky krále rozkoše Zuzana Kardová

„Denně s ní cvičí fyzioterapeutky. Ale v každém případě je to o dost lepší. Prý udělala za pár týdnů takový pokrok jako jiní za rok. Vždyť jí museli doktoři z boku dávat kost do jícnu! Ještě dva měsíce bude nosit límec," dodává Kardová, která věří, že právě Dan Nekonečný tam nahoře nad dívkou držel ochrannou ruku

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy