Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nevíte v karanténě co s neposednými vlasy? Eva Decastelo předvedla nejlepší tipy na účesy s rouškou

+ Dalších 5 fotografií
Pandemie koronaviru ovlivnila miliony lidí na celém světě. S trochou nadsázky lze říct, že krušné chvíle zažívají zejména ženy, které se najednou ocitly bez kadeřníků nebo manikérek. Navíc vytvořit na hlavě stylový a slušivý účes, když máte kolem hlavy ovázanou roušku není vůbec jednoduché. Šikovný kadeřník Honza Kořínek na moderátorce Evě Decastelo (41) předvede pár skvělých tipů, jak na super účes.

Dámské osazenstvo karanténní opatření nese velmi těžce. Hlavně tedy, co se kadeřnických služeb týče. Přední kadeřník Honza Kořínek na moderátorce Evě Decastelo (41) ukáže pár skvělých tipů, jak na perfektní účes, který si zvládne na hlavě vytvořit každá žena před zrcadlem.

A pokud si maminky lámou hlavu co vytvořit na hlavě svým dětem, které jsou věčně neposedné a navíc se musí chránit rouškou, tak i s tímhle Honza dokáže pomoct. Podívejte se na video s jednoduchým návodem jak na to.

Související články

Další články