Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevíte, kam s dětmi? Lucie Borhyová prozradila, kde si nejvíce užívá se svými potomky, a ukázala sexy postavu!

Kam s dětmi? Za dinosaury.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Krásná moderátorka televizního zpravodajství na Nově Lucie Borhyová jen září. V posledních měsících se týden co týden chlubí snímky ze svých výletů, na které bere své dva potomky. Naposledy zavítala s dětmi do milovaného Dino Parku a pochlubila se plejádou snímků, které musí každému udělat radost. Navíc předvedla parádní figuru, které jí mnohem mladší ženy mohou jen tiše závidět.

Podle všeho Lucie randí s mladším manažerem Michalem Smečkou (28), ovšem doposud se neobjevil snímek, který by to dokazoval. A možná právě s ním a dcerou Lindou a synem Lucasem pořádají báječné výlety, kde se všichni zabaví. Jinak tomu nebylo ani o posledním víkendu. „O víkendu jsme si udělali výlet do krásného Dino Parku, kde jsme si kromě různých dinosaurů užili i mnoho dalších atrakcí a ještě nám k tomu vyšlo teplé slunečné počasí,“ uvedla moderátorka na svém Facebooku.

A skutečně, ze snímků je zjevné, že se Lucka i děti náramně bavily. Kdo je ovšem fotil? Zřejmě Lucčin mladý koloušek, po jehož boku Lucka jen září. Zároveň se pochlubila i svou výbornou postavou, kterou si roky pečlivě hlídá. Zkrátka Lucie zažívá skvělé období a je to na ní dost vidět.

Související články

Další články