Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevíte, jak na něj? 10 věcí, kterými ho nažhavíte jako nikdy

Muži milují, když víte, co děláte!
Zdroj: Facebook
Potřebujete si milostný život trochu zpestřit a nevíte, jak na to? Neváhejte převzít kontrolu nad milostnou předehrou. Máme pro vás deset tipů, jak partnera zdárně nažhavit, aby se na vás pak patřičně vyřádil. Pozitivní výsledky zaručeny!

1. Ospalý sex

Když se probudíte dřív než váš partner, vezměte věci do svých rukou! Probudíte-li ho sexuálními hrátkami, určitě se nebude zlobit, že ho budíte, a oba můžete začít svůj den s lehkostí.

2. Mentolový orální sex

Pokud jste mu nikdy nezkusila poskytnout orální sex po vyčištění zubů nebo se žvýkačkou či hašlerkou v puse, jako když nejste! Jen potom pozor na tu žvýkačku.

3. Tanči

Při předehře mu pořádně zatwerkujte nebo se jakkoliv jinak zavrťte. Je úplně jedno, jaký způsob tance zvolíte, to, co chce vidět, je váš natřásající se zadeček, takže mu ho rytmicky naservírujte do dlaní a všichni budou spokojeni.

4. Plesk

Nemusí to vždycky odnést jenom váš zadek. Pokud se u předehry trochu rozparádíte, klidně mu jednu vrazte. Nemusíte ho nutně brát lampou po hlavě, ale uvidíte sama, že taková facka ho vyburcuje k ještě větší divočině.

5. Uši

Je to citlivé téma, 70 % mužů miluje, když je hryžete do uší. Někdy je to pro ně slast přímo nesnesitelná, ale stojí za to to na něj vyzkoušet.

6. Kokosový olej

Má nespočet využití a jedním z nich je, že funguje jako lubrikant. Je nejen chemicky nezávadný, ale i plně funkční a navíc voní. A víte, jak se to říká, kdo maže, ten jede.

7. Zip

Rozepněte mu zip zuby! Jasně, knoflíček asi nedáte, ale zip je hračka a je to efektivní. Zuby mu můžete stáhnout i spodní prádlo, jen pozor při stahování boxerek, abyste s sebou nevzala i kůžičku, sténal by bolestí, ne rozkoší.

8. Ledová královna

Vezměte do pusy kostku ledu a orálně ho odbavte. Pozitivní výsledek zaručen! Nepanikařte, dýchejte nosem, ten led se brzy rozpustí.

9. Jen dva prstíčky…

Shrneme si to a pak už se o tom nikdy nebudeme bavit. Muži milují, když jim strčíte prsty tam, kde slunce nesvítí. Pokud s tím nemáte problém, věřte, že ani on ho mít nebude.

10. Svázat

Jednou za čas neuškodí, když ho přivážete k posteli a tak trochu převezmete kontrolu. Koneckonců žijeme v době emancipace žen a tuhle roli si pak můžete prohodit.

Související články

Další články