Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nevíte, co letos na Vánoce? Máme pro vás několik užitečných tipů. S těmito dárky zabodujete!

Na trhu je letos obrovský výběr dárků pro děti. Roboti, stavebnice, plyšáci a seriálové postavičky.
Zdroj: profimedia.cz
Každý rok řešíme totéž. Vánoce jsou sice krásné období, na druhou stranu jsou přece jenom trochu stresující. Chtěli bychom překvapit své blízké něčím originálním a nápady stále žádné nepřichází. My jsme to vyřešili za vás. Máme super tipy, kterými rozhodně ohromíte celou rodinu.

Dárky pro něžné pohlaví

Ženy by se letos určitě nezlobily za kvalitnější líčidla a přírodní kosmetiku Velkou radost jim samozřejmě udělá také oblíbený parfém nebo wellness víkend někde na samotě. Vedou také nové domácí spotřebiče. Například kuchyňský robot nebo mixér. Na vlasy pak ocení kulmu nebo žehličku. Kromě těchto hodnotnějších dárků ale většina žen ocení originalitu, nápad a především vyznání lásky na sto způsobů. Je pravdou, že kolikrát maličkosti z lásky potěší úplně nejvíc. Pár z nich tu pro vás máme.

Pánové, co takhle své ženě nebo přítelkyni vyrobit originální diář z minulého roku plný vašich společných fotek? Stačí dát ke každému měsíci jednu momentku z místa, které jste společně navštívili, a vaše polovička vám padne kolem krku. Nebo se můžete inspirovat Popelkou a do každého ze tří oříšků vložit lísteček se seznamem věcí, proč svou ženu milujete. Jestli je vaše partnerka dobrodruh, nadělte jí výlet. Úplně postačí, když to bude po naší republice. Každá žena ihned roztaje, když najde pod stromečkem pozvánku na romantickou večeři a rande.

Opravdu si s tím nemusíte lámat hlavu V jednoduchosti je krása a v současné době stále více žen touží po drobnostech víc než po honosných darech.

Dárky pro muže

Čím je potěšit? Úplně nejlepší bude, když mužům nadělíte adrenalinový zážitek Let balónem, tandemový seskok anebo jízdu v nějaké super rychlé nové káře. Letos vedou také létající kamerky, obrovským hitem je také outdoorová kamerka Go Pro, která umí pořídit opravdu úchvatné záběry. Chybu neuděláte ani s dalšími vychytávkami typu přenosná nabíječka. Tuto „krabičku“, která dobije telefon odkudkoli a kdykoli, ocení všichni cestovatelé. A co takhle malý flash disk, který zrcadlí obrazovku z telefonu nebo tabletu přímo do vaší televize. Každého správného kutila samozřejmě potěší i nářadí. Ostatní jistě nepohrdnou třeba elegantní koženou taškou na notebook a další dokumenty.

Děti a dárky

V současné době je toho pro ty nejmenší na trhu spousta Letošním hitem jsou pro holčičky například plyšoví koníci, medvídci a pejsci, kteří mluví nebo vydávají zvuky. Také různé panenky, které vypadají jako živé. Děvčátka nadchnete určitě i různými dílničkami na výrobu šperků, náramků nebo mýdel.

Chlapci budou u vytržení ze stavebnic, aut na dálkové ovládání nebo vláčků. Potěšíte je taky hrou na počítač a herní konzoli. V kurzu jsou také veškeré předměty s tematikou filmů nebo seriálů. Krokem vedle nebudou ani klasické stolní hry v moderním provedení a hlavolamy.

S dárky pro letošní Vánoce si nemusíte příliš lámat hlavu. Nejdůležitější je přece jenom zdraví, rodinná pohoda a příjemná sváteční atmosféra v kruhu rodiny. Pro vykouzlení úsměvu u vánočního stromečku postačí maličkost.

Související články

Další články