Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nevinný vzhled a duše dračice: Co jste nevěděli o Denise Barešové alias Tereze z filmu Jan Palach?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 22 fotografií
objev kinematografie
Už dnes večer se v televizi můžeme těšit na snímek Jan Palach, který v době svého promítání v kinech sklízel obrovskou chválu. Kromě vycházející filmové hvězdy Viktora Zavadila se v něm objeví i Denisa Barešová, která se ujala role přítelkyně Jana Palacha Terezy. Víte ale, že to rozhodně není poprvé, co se Denisa na televizních obrazovkách objeví?

Talentovaná herečka Denisa Barešová se narodila roku 1995 v Praze. Zde také vystudovala Gymnázium a hudební školu hlavního města Prahy – hlavní obor zpěv. Účinkuje v Národním divadle v Praze, kde jste měli šanci ji zahlédnout už jako malé děvče, když si zahrála roli Adélky v divadelní hře Babička.

Denisa se k divadlu dostala poté, co už v osmi letech prošla konkurzem do Dismanova rozhlasového dětského souboru. Ačkoliv se nejvíce pohybuje na prknech, sama přiznala, že filmový svět ji baví a ráda by se v něm do budoucna pohybovala více.

Diváci měli první šanci Denisu spatřit ve snímku Román pro muže. Povšimnout si ji mohli v roce 2014 i diváci oblíbeného seriálu Nevinné lži a v roce 2017 se objevila v kriminálním seriálu Specialisté. Tam však její role nebyly nijak podstatné a tak se teď Denisa poprvé předvede v celé své kráse právě ve snímku Jan Palach.

Související články

Další články