Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevinnost v kombinaci s dokonalým tělem: Seznamte se s nejvíce sexy volejbalistkou světa, která nedá spát všem sportovním fanouškům!

Volejbal umí být krásným sportem.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Ve volejbale jsou desítky lepších hráček, nicméně ona disponuje zbraní hromadného ničení. Tou je její dokonalá postava a nevinná tvář - tenhle mix totiž přitáhne snad každého fanouška na světě. Winifer Fernandez je proto tahákem každého příznivce volejbalu.

Možná v tomto sportu nikdy neudělá díru do světa, ovšem mediálně mrtvá určitě nebude. Jak se totiž objeví na palubovkách, hned ji mají v hledáčku všichni kameramani a také fandové volejbalu. Jednadvacetiletá Winifer Fernandez je totiž pořádná kočka. Snoubí se v ní nevinnost a sex-appeal dohromady.

Naprostým hitem internetu se stala nahrávka, během které se snaží ze všech sil dosáhnout na balon, ovšem nakonec skončí na zemi. Leží na břiše na palubovce a vystavuje na odiv svůj vysportovaný zadeček. Tenhle pohled prostě stojí za to!

Pokud se tedy někdy dostanete k zápasu, kde nastoupí reprezentace Dominikánské republiky, pak určitě program nepřepínejte. Bude se totiž na co dívat. I kdyby Winifer během zápasu zkazila vše, na co sáhne, pořád na ni bude nejvíce záběrů. Holt krásky to mají v životě jednodušší…

Související články

Další články