Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Nevidomá Růženka z Talentu: Víme, proč svůj krásný hlas tajila před světem tak dlouho

Růženka chce pomáhat lidem, přestože je sama nevidomá.
Zdroj: TV JOJ
+ Dalších 6 fotografií
Potlesk vestoje od celé poroty a tisíce ohlasů na sociálních sítích. Tak dopadlo vystoupení Růženy Kováčové (37) v posledním Talentu a schválně, kdo okouzlí v tom dnešním. Řada lidí si ale klepe na čelo, jak je možné, že nevidomá Růženka takový nádherný hlas neukázala světu už dávno. Pro eXtra.cz prozradila, proč tak dlouho otálela!

Není snad nikdo, koho by příběh nevidomé Růženky nechytl za srdce. Když přišla do Česko Slovensko má talent 2018 a zazpívala, dokonce i Jaro Slávik (44) si sáhl do svědomí a řekl, že se stydí za svoje dosavadní chování.

Proč ale paní Růženka svůj hlas předvedla až těsně před čtyřicítkou? Otálela, protože ji neměl kdo doprovodit na casting do Prahy. „Viděla jsem na to ty ukázky a řekla jsem si, že to tentokrát musím zkusit. Přemýšlela jsem o tom i u minulých ročníků, ale neměla jsem nikoho, kdo by se mnou jel,“ posteskla si pro eXtra.cz paní Růženka.

Nakonec se ale vše v dobré obrátilo. „Letos mě doprovodila na casting do Prahy kamarádka. Asi to takhle mělo být, bylo to načasované a mám velkou radost,“ říká dáma se zlatem v hrdle.

Jelikož Růženka dostala zlatý bzučák a postoupila rovnou do finále Talentu, má teď spoustu času, aby se pořádně připravila a opět svým zpěvem všechny okouzlila.

Související články

Další články