Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nevidomá Růženka z Talentu má jediné přání: Poprosila eXtra.cz, abychom jí našli partnera!

+ Dalších 7 fotografií
Oslnila celé Česko a porota Česko Slovensko má talent jí tleskala vestoje. Příběh Růženy Kováčové (37), která je nevidomá, chytil za srdce snad každého. Za nádherný hlas, jenž tady dlouho nebyl, získala zlatý bzučák a jde rovnou do finále populární show. Redaktoři eXtra.cz se vypravili do Čáslavi, kde paní Růženka žije. Zeptali jsme se na všechno, na co jste chtěli znát odpovědi!

Šance, že nevidomá Růženka strčí všechny do kapsy a zvítězí v Česko Slovensko má talent 2018, jsou vysoké. Ve skromém bytě v Čáslavi, kde žije sama, se už na velkolepé finále připravuje.

Fenomenální hlas paní Růženky byl pro porotu i diváky Talentu ohromným šokem. Nikdo nepochopil, proč ho před světem tajila tak dlouho. Růženka ale zpívá celý život. Až teď se ale odhodlala vystoupit v televizi. "Už odmalička jsem věděla, čím chci být. Maminka mi vyprávěla, že jsem dřív zpívala, než mluvila. Takže tohle u mě bylo jasný," svěřila nám.

Smířit se se ztrátou zraku Růženka nedokázala. "Vyrovnaná s tím nejsem. Hodně mi v tom ale pomáhá hudba, to je opravdu velký lék. Pokud má člověk kolem sebe dobré lidi a žije tak, jak si přeje, tak může být relativně spokojený, i když má nějaký hendikep," myslí si zpěvačka, která oslnila celé Česko.

Největším přáním paní Růženky není vyhrát spoustu peněz. Nejvíc by si přála najít milujícího partnera, se kterým by byla šťastná. Bohužel se jí v tomto ohledu nedaří. "Bohužel se nic nerýsuje. A vůbec nevím, kde ho hledat, jak ho hledat. Snažila jsem se přes internet, ale je to pro mě těžký," řekla nám. A mimo kameru dodala, že kdyby čtenáři eXtra.cz mohli pomoct, bude nesmírně vděčná.

Jak by Růženka naložila s výhrou, pokud skutečně vyhraje? Co dělá, když zrovna nezpívá? Podívejte se na celý rozhovor ve videu na začátku článku!

Související články

Další články