Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neviděli jste tohoto úchyla? V Praze sexuálně obtěžoval mladou dívku (11)

Zdroj: Policie ČR
Pražská policie pátrá po neznámém muži, který měl podle nich v Praze 3 sexuálně obtěžovat teprve 11letou dívku. Chtěl po ní, aby ho sexuálně uspokojila, a nabízel jí peníze. Dívka před úchylem utekla a vše oznámila na policii. Podezřelého zachytily pouliční kamery. Neviděli jste ho?

Muž měl dívku oslovit v sobotu 10. září v ulici Roháčova v Praze 3. Po dívce chtěl, aby ho za peníze sexuálně uspokojila Dívka z místa utekla a kontaktovala policii. "Neznámý muž k dívce, která čekala na ulici na svou kamarádku, přistoupil chvilku před 19. hodinou a nabídl jí peníze za to, když ho uspokojí rukou. Toho se dívka lekla a dala se na útěk," popsal událost policejní mluvčí Jan Daněk.

Podezřelému je mezi 30-40 lety, má úzká ramena, je štíhlý a má hnědé vlnité vlasy po ramena Měl vousy nebo strniště a dioptrické brýle s černou obroučkou. Na sobě měl fialové tričko a džíny. Pokud jste tohoto muže viděli nebo víte, kde by mohl být, kontaktujte policii na lince 158. Muži v případě dopadení a odsouzení hrozí až 5 let za mřížemi.

Související články

Další články