Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Neviděli jste ho? Zlínská policie zoufale pátrá po patnáctiletém chlapci! Před osmi dny se po něm slehla zem!

Pohřešovaného Dana hledá policie osmý den zcela bez úspěchu.
Zdroj: Policie ČR
Policie ČR naléhavě prosí veřejnost o pomoc pří pátrání po dítěti! Je nezvěstné osmý den a jeho rodina se bojí nejhoršího!

Patnáctiletý Daniel Strmiska se 4. února poflakoval po autobusovém nádraží v centru Zlína, kde jej potkala jeho matka a poslala ho domů.

Nejen že tam už nedorazil, ale od té chvíle už ho nikdo neviděl živého, respektive policie po něm bezvýsledně pátrá a neexistuje jediný známý svědek, který by mohl k jeho dalšímu pohybu cokoli říct!

Strmiska nosí v levém uchu výraznou náušnici se žlutohnědým kamenem, má hnědočerné vlasy, je 166 centimetrů vysoký a brýle, které má na fotografii, ve skutečnosti používá minimálně. Na pravé části čela má 3,5 centimetru dlouhou, výraznou jizvu.

V době, kdy byl naposledy spatřen, měl na sobě modročernou bundu s kostkovaným motivem, modré rifle, tmavě hnědé šněrovací boty a světle šedou mikinu s kapucí. Nápadná je jeho tyrkysově modrá taška s různobarevnými nápisy.

V případě, že chlapce zahlédnete, volejte linku 158!

Související články

Další články