Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nevídaný úspěch Čechů: Kvarteto De Facto Quartet získalo v německém Talentu zlatý bzučák

+ Dalších 9 fotografií
úspěch
Jedinečné smyčcové kvarteto z České republiky De Facto Quartet si lidé mohou pamatovat ze show Česko Slovensko má talent 2018. Ačkoliv i u nás se jeho členové od porotců dočkali chvály, nesetkali se s takovým úspěchem, jaký je čekal v sousední zemi. V německé obdobě soutěže s názvem Das Supertalent dostali zlatý bzučák a postoupili tak přímo do finále.

Marco, Peter (housle), Šimon (cello) a Ilia (viola) jsou profesionální hudebníci, kteří našli lásku k hudbě a svým citem dokáží strhnout davy fanoušků populárními písněmi v netradičním instrumentálním provedení. Stvořili De Facto Quartet a jako skupina si získávali v pražských ulicích spoustu pozornosti, i díky tomu se rozhodli zúčastnit soutěže Česko Slovensko má talent.

Ačkoliv česká show jim přinesla úspěch, ambiciózní hudebníci se rozhodli, že se pokusí jít za štěstím i dál. Toto rozhodnutí se jim rozhodně vyplatilo a v německé obdobě pořadu s název Das Supertalent předvedli vystoupení, které jim přineslo zlatý bzučák a přímý postup do finále.

Mohlo by vás zajímat

Další články