Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nevídaná potupa: Neznámý rapper zesměšnil Rytmuse, postavil se mu opilý a smál se jeho boxu

Rytmus poctivě trénoval i během dovolené v Dubaji.
Zdroj: Se souhlasem Patrika Vrbovského.
+ Další 4 fotografie
Boxerský duel

Patrik “Rytmus” Vrbovský (45) se opět objeví v ringu! Přijal výzvu na zápas od svého kolegy, méně známého rappera Vlava Molocha (37). Ten se snaží vytvářet možná co největší předzápasovou show a na tiskovou konferenci, kde se proti sobě dvojice poprvé postavila čelem, přišel opilý. Jak se se vzniklou situací popasoval Rytmus? Více prozradil pro web mmashorties.cz.

Rytmus má za sebou dva boxerské souboje, ve kterých sice nepředvedl špatné výkony a dokonce ustál všechna kola, ale na výhru mu to ani jednou nestačilo. Ani to ho neodradilo od kývnutí na další zápas.

Moloch: Pojď do boje se mnou!

Tentokrát se postaví proti svému kolegovi a rivalovi Molochovi. Už v dřívějšku mezi dvojicí došlo k přestřelkám, ale nyní je budou moci vyřešit jako chlapi.
Moloch se snaží provokovat ostošest, stejně tak podal i svou výzvu:

“Chci vyzvat nejlepšího boxeristu ve střední Evropě. Monopol boxu, který ještě neměl zlomený nos. Tvrdou přední má jak Putinova atomová hlavice. Nechal si došít trojitou gumu na trencle, aby je měl až pod prsníky, které má špičaté a neposlušné,” zaznělo od Molocha a jeho slova uvedl web mmashorties.cz.

“Pojď do boje se mnou! Už potřebuješ vyhrát. Potřebuješ dát K.O. a i ho dáš, ale ne mně,” dodal.

Rytmus: Přijímám tvoji výzvu!

Rytmus se svou reakcí na výzvu dlouho otálel, ale nakonec přišla jasná odpověď:

"Takže DJ Mlokád aka Jim Carey, přijímám tvoji výzvu. A cením, že jdeš do toho, ale doporučuji ti trénovat kryt!” vzkázal Rytmus ve videu, které vzniklo v rámci jeho tréninku.

Rytmus: Soupeř se proti němu postavil opilý

Netrvalo dlouho a organizace Fight Night Challenge tento zápas potvrdila na tiskové konferenci k oznámení nadcházejícího galavečera.
V rámci konference se proti sobě poprvé oba rappeři postavili čelem při tzv. staredown, pohledu z očí do očí na pár centimetrů.

“Však ten týpek je naje*aný,” kontroval na zmatečné vyjadřování Molocha Rytmus.
Moloch Vlavo totiž přišel na tiskovou konferenci značně posilněný, jak sám přiznal i na svém Instagramu. Pod jedním z příspěvků totiž jeden ze sledujících komentoval jeho vystupování při staredown: “Super, ale popité si měl kvalitně.” Vlavo ihned odvětil nazpět: “2 flašky vodky,” přiznal.

Rytmus: Opilý Moloch mě zklamal

K opilému soupeři se poté Rytmus vyjádřil pro Refresher: “Chtěl bych mu vzkázat jen to, že to, že byl najebaný na tiskové konferenci, mě hodně zklamalo. To už ani není směšné. Přišlo mi to spíš smutné. Těším se samozřejmě na zápas.”

Na zajímavou podívanou, kterou nabízí organizace Fight Night Challenge, se diváci mohou těšit už 3. 6. v NTC aréně v Bratislavě. Proti sobě se tento večer také utká Majk Spirit se Separem nebo Attila s Newtonem.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy