Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nevěstě zdrhnul ženich týden před svatbou. Takhle originálně se s tím vypořádala!

Utíkat týden před svatbou se prostě nedělá.
Zdroj: elizabethhoardphotography.com/
+ Další 4 fotografie

Představte si tu situaci. Dělí vás jenom několik dnů od svatby s mužem, se kterým jste už třetím rokem v úspěšném vztahu a malujete si s ním tu nejrůžovější budoucnost s kupou dětí okolo. A přesně „ten pravý“, po jehož boku chcete strávit zbytek svého života, vám týden před slavnostním aktem řekne, že vás vlastně vůbec nemiluje a nechce si vás vzít.

Zrovna takové situaci musela čelit třiadvacetiletá Shelby Swink. Svůj velký den měla v kalendáři zapsaný 1. listopadu minulého roku. Její snoubenec se však rozhodl jí dát kopačky a mladé Američance se tak v krátkém okamžiku zhroutil skoro celý svět.

Po prvotním šoku se ale rozhodla s celou situací vypořádat opravdu originálním způsobem. Namísto smutnění sebrala své rodiče a družičky a společně se postavili před hledáček fotoaparátu na netradiční svatební focení. Během něj Swink symbolicky zničila svatební šaty, a to pomocí barev, jimiž se všichni účastníci postříkali navzájem.

Vznikl z toho nakonec fotoset, kterým se může chlubit jen málokteré seriózní svatební focení. Přesvědčte se v naší galerii!

Související články

Další články