Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nevěsta zemřela přímo během svatby a ženich si místo ní vzal její sestru! Tělo přitom chladlo ve vedlejší místnosti

Nevěsta zemřela přímo během svatby a ženich si místo ní vzal její sestru!  Tělo přitom chladlo ve vedlejší místnosti
Zdroj: profimedia
Extra bizár

V indickém městě Etawah se stala opravdu neobvyklá událost. Nevěsta během svatby dostala infarkt a zemřela, přičemž ženich si poté vzal její mladší sestru. Ceremoniál se konal jen kousek od místa, kde ležela jeho mrtvá původní nevěsta.

Budoucí nevěsta Surbhi zemřela během svého svatebního ceremoniálu. Zrovna si v rámci hinduistické tradice vyměňovala věnce se svým budoucím manželem Manjeshem Kumarem, když dostala infarkt a zemřela. Ani přivolaná pomoc jí už nedokázala zachránit.

Jenže ani nečekaná smrt svatbu nepřekazila. Rodiny se proto dohodly, že si Kumar vezme mladší sestru zesnulé. „Nevěděli jsme, co v takové situaci dělat,” uvedl pro britský web Daily Mail bratr nevěst Saurabh. „Obě rodiny si spolu sedly a řešily, co budou dělat. Někdo navrhl, aby se moje mladší sestra Nisha provdala za ženicha. Rodiny o této záležitosti diskutovaly a obě s tím souhlasily,” dodal.

Mrtvá dcera ležela vedle v místnosti

Smrt zasáhla nejvíce maminku zesnulé. „Maminka je na tom velmi špatně. Každý den jí chybí její nejstarší dcera. Snila o tom, že dokáže v životě skvělé věci,” řekl bratr mrtvé dívky.

Celá situace byla pro přítomné více než zvláštní. V jedné místnosti totiž ležela jedna mrtvá dcera a ve druhé místnosti se vdávala druhá dcera. „Nikdy jsem neměl tolik smíšených emocí,” dodal bratr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy