Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nevěsta ze Svateb Simona má ošklivý problém: Vypadalo mi hrozně moc vlasů, smutní

Zdroj: Archiv Simona Míková
+ Dalších 6 fotografií
boj
Nejoblíbenější nevěsta z show Svatba na první pohled Simona Míková (29) nedávno oznámila, že se dala na hubnutí, které už je pořádně znát. Mimo dalších výsledků její hubnoucí cesty se svěřila s nepříjemnou zkušeností, kdy jí kvůli stresu začaly silně vypadávat vlasy, a tak musela nedávno požádat o lékařskou pomoc a doufá ve zlepšení.

Hvězda show Svatba na první pohled Simona Míková doživotní lásku, kterou jí hledali odborníci za pomoci vědy, nenašla. Ti jí vybrali do manželského páru Radka, který ale nebyl její typ, a tak hledá v reálném životě „opravdového“ partnera pro život dál. Nedávno se dala na hubnutí a výsledky její práce jsou už pořádně znát. „Mám pocit, že nejvíc je ten úbytek vidět na břiše, minimálně kalhoty ukazují,“ svěřila se fanouškům, kteří ji v její cestě nejen podporují, ale také se k ní připojili a je pro ně motivací.

Padání vlasů

Půvabná Simona se svými fanoušky sdílela také o něco méně příjemnou zkušenost. Kvůli stresu totiž přišla o velké množství vlasů a musela vyhledat obornou pomoc. „Před pár lety, v období velkého stresu, mi vypadalo hrozně moc vlasů. Běžně se vlasy obnovují a dorůstají, no ty moje mě nějak zlobí a neobnovují se, jak bych chtěla, tak jsem zašla za odborníky, aby mi vlasy pomohli dát zase do lepšího stavu,“ svěřila Simona, které odborná lékařka pomocí mikrojehliček aplikovala účinnou látku pro podporu růstu vlasů, a doufá v pozitivní výsledek. „I když je jasné, že výsledky budou vidět až za několik měsíců, už teď se těším a věřím, že budou moje vlasy zase hustší a hezčí,“ promluvila a její fanoušci jsou rádi, že se problematiku tohoto typu nebála otevřít.

„To je od vás, Simonko, pěkné, že dáváte vědět i o takovýchto šikovných možnostech. Tak jsem zvědavá na výsledky. Mně vypadaly vlasy, když jsem přestala kojit a taky kvalita je horší. Zkouším, kde co, zatím výsledek žádný. Už jsem z toho opravdu zoufalá,“ píší.

Související články

Další články