Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nevěsta ze Svatby Simona miluje kamery: Nejen Talentmania, kdysi byla i ve Snídani s Novou

Nevěsta ze Svatby Simona miluje kamery: Nejen Talentmania, kdysi byla i ve Snídani s Novou
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
hvězda
Sympatická nevěsta Simona Míková z show Svatba na první pohled se v televizi neobjevila poprvé. Jak už jsme před několika dny informovali, před 10 lety se jako roztleskávačka zúčastnila soutěže Talentmania, kde se společně se svým týmem dostala až do finále. To ale není vše. Před 5 lety se objevila také ve Snídani s Novou.

Poté, co se diváci show Svatba na první pohled dozvěděli, že ženichové Radek a Pavel nebyli na obrazovkách poprvé, začali mít pocit, že jim je povědomý snad každý účastník. Skutečnost je taková, že přinejmenším u Simony daleko od pravdy nebyli.

Jak už jsme informovali, před 10 lety se sympatická nevěsta zúčastnila soutěže Talentmania, kde se jí podařilo s družstvem roztleskávaček dostat až do finále. Nyní se ale ukázalo, že při rozhovoru ohledně Svatby na první pohled se neobjevila ve Snídani s Novou poprvé.

Psal se rok 2015, když Simona krátce před Vánocemi účinkovala v pohádkové Snídani s Novou. Moderátoři tehdy navštívili Ježíškovu dílnu na výrobu fotodárků a Simona byla jednou z modelek, které dárky držely a ukazovaly do kamery.

Svatba na první pohled

Experimentální reality show, v níž se má ukázat, zda člověk dokáže najít lásku za pomoci vědy, se už blíží do finále. V posledním dílu se diváci dozví, zda spolu páry zůstanou. Simoně a Radkovi manželství ale nikdo nepřeje, podle mnohých si totiž sympatická nevěsta zaslouží někoho jiného, než muže, kterého lidé popisují jako ufňukaného magora, jenž by se měl léčit.

Související články

Další články