Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nevěsta z Kill Billa Uma Thurman slaví kulatiny: Pýchou jejího života jsou děti

Nevěsta z Kill Billa Uma Thurman slaví kulatiny: Pýchou jejího života jsou děti
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Herečka Uma Thurman, nejlépe známá jako Mia z filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí či jako nevěsta z filmů Kill Bill, slaví 50. narozeniny. Ačkoliv má na kontě nespočet oceňovaných a skvěle hodnocených snímků, největší pýchou jejího života jsou její tři děti. Nejstarší dcera Maya (21) navíc jako by mamince z oka vypadla a jde v jejích stopách.

Uma Thurman zahájila svou hereckou kariéru v roce 1987, tehdy jí bylo teprve 18 let. Nyní slaví kulaté narozeniny a od svých počátků stihla mnohé. Kromě natočení nespočtu filmů a seriálů především porodila tři krásné děti, z nichž jedno je dnes už dospělé.

Hereččina nejstarší dcera Maya Hawke, kterou má Uma se slavným hercem Ethanem Hawkem, se rozhodla vydat ve stopách svých rodičů a přidat ještě něco navíc. Fanoušci seriálů ji mohou znát například z Malých žen či Stranger Things Stejně jako maminka si navíc zahrála i v Tarantinovce. Její tvář můžete zahlédnout v hitu Tenkrát v Hollywoodu

Maya bezesporu měla po kom zdědit umělecké nadání a kromě herectví se proto věnuje ještě hudbě. Po mamince je navíc i vysoká, štíhlá a velmi krásná v obličeji, tudíž se živí i jako modelka. Aktuálně má úspěch ve všem, co dělá a snaží se především dostat ze stínu svých rodičů.

Uma Thurman se za vrásky nestydí

Talentovaná herečka Uma Thurman sice slaví padesátku, rozhodně to ale na rozdíl od některých svých kolegyň neprožívá nijak negativně. Přibývající roky vítá s grácií, za vrásky se nestydí a naopak je i hrdě ukazuje. Na to, jak jí to i s vráskami sluší a na to, jak nádherná je Maya, která je její věrnou kopií, se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy