Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nevěsta Věra Mikulcová: Zamilovaná kulturistka promluvila o svatbě s přítelkyní Janou

Věra Mikulcová dorazila s přítelkyní.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
vztahy

Věra Mikulcová má nesmírné štěstí. Úspěšné kulturistce se daří nejen ve sportu, ale také v osobním životě. Již přes dvacet let tvoří pár se svou přítelkyní Janou a láska mezi nimi jenom kvete. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, nyní svůj vztah plánují posunout dál. 

Věra Mikulcová jenom září. Mohou za to nejen sportovní úspěchy, ale také štěstí v osobním životě. Nyní se po delší době objevila ve společnosti i se svou přítelkyní Janou, se kterou tvoří pár již přes dvacet let. Jak přiznala známá kulturistka v rozhovoru pro eXtra.cz, možná nadešel čas posunout jejich harmonický vztah zase o krok dál.


"My se bavíme o té svatbě. Takže se asi vezmeme, to je ten krok, kam bychom to chtěly posunout. Ale myslím si, že když se mají lidi rádi, tak je hezké spojit to tímto poutem. Na druhou stranu si myslím, že to manželské pouto ale není nutnost," přiznává nadšeně Mikulcová. "Nám to klape pořád skvěle. My jsme spolu od roku 2002 a ještě jsme neměly žádnou krizi," vysvětlila.

Přítelkyně Mikulcové má svaly ráda

Mnohé páry mají po tolika letech vztahu krize a ponorky, ale těmto dvěma se obloukem vyhýbají. Recept na zdravý vztah je přitom podle Věry prostý. "Poslouchat toho druhého. Je třeba naslouchat tomu, co ten druhý říká. Přijde mi, že když jsou spolu dva, tak občas spolu nemluví. Takže mluvit spolu a potom je všechno v pohodě," prozradila při příležitosti slavnostního křtu knihy Měkká půda.

Věra Mikulcová o steroidech:


Mikulcová čelí mnohdy ostré kritice ze strany veřejnosti, někteří lidé ji přirovnávají kvůli její vizáži k mužům. Jak se se vzhledem své drahé polovičky Jana vyrovnala? "Ona mě znala už z doby, kdy jsem začínala cvičit. Jí se ty svaly líbí a ona mě v tom cvičení naopak podporuje," říká Věra. I Jana totiž svůj volný čas ráda tráví cvičením.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy