Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nevěsta Sandra Parmová: Krásná moderátorka se rozpovídala o OBŘÍ VESELCE

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další 4 fotografie
svatba
Krásná moderátorka Sandra Parmová (33) se bude už v srpnu vdávat. S přítelem Pavlem na léto plánuje obrovskou svatbu, na kterou pozvali neuvěřitelné množství hostů. O plánech na pompézní veselku se budoucí nevěsta rozpovídala v rozhovoru pro server super.cz.

Ačkoliv lidé ze svých velkých plánů na obrovskou svatbu většinou ustupují, snižují počet hostů a snaží se co nejvíc ušetřit, u Sandry Parmové a jejího přítele Pavla probíhají přípravy přesně naopak. „Původně jsme začínali na osmdesáti lidech a teď jsme asi na nějakých sto deseti a myslím si, že ještě někdo přibude, protože nám je líto, když je to taková velká událost, tam ty lidi nepozvat,“ sdělila Sandra během rozhovoru pro server super.cz.

Plánování svatby ji zaměstnává čím dál tím víc. „Léto bude o svatbě. Začala jsem konečně řešit šaty, takže dáváme dohromady představu, jak by to mělo vypadat, bude to pravděpodobně krajkové a saténové, takže už se to začíná rýsovat a mám z toho velkou radost a těším se,“ prozradila krásná budoucí nevěsta.

Ačkoliv plánování svatby je náročné, Sandra i její nastávající ví, jak si ho co nejvíce zjednodušit. „Místo jsme vybírali před tři čtvrtě rokem, chtěli jsme pěkné místo na jižní Moravě, a to máme zařízené. Mají tam se svatbami zkušenosti a nemusíme se zas tak moc o nic starat,“ zakončila šťastná moderátorka, které půjde za družičku její dvouletá dcerka Emilka.

Související články

Další články