Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nevěsta Petra se kdysi chtěla stát SuperStar: Takhle na ni vzpomíná kolegyně ze soutěže

Nevěsta Petra se kdysi chtěla stát SuperStar: Takhle na ni vzpomíná kolegyně ze soutěže
Zdroj: koláž eXtra / TV Nova
+ Další 2 fotografie
Svatba na první pohled
Všichni máme svůj malý sen, který se nám buď splnil, či nikoliv. Stejně to měla i Petra Malíková (24) z nové reality show Svatba na první pohled. Nevěsta si totiž před několika lety vyzkoušela zpívat před porotou, avšak její sen se rozplynul ve chvíli, kdy nepostoupila. Její kolegyně soutěžící exkluzivně pro eXtra prozradila, jak na ni tehdy Petra působila a jak vzala porážku.

Petra Malíková se v mžiku stala dosti neoblíbenou účinkující v reality show Svatba na první pohled Nervy učitelku z mateřské školky zřejmě přemohly, když se krátce po obřadu rozplakala, že není tak úplně spokojená se svým novým manželem Reném

Měli jsme možnost vyzpovídat slečnu, která se s Petrou poznala už před několika lety, když si obě chtěly splnit svůj sen. Petra totiž chtěla být v 16 zpěvačkou a zkusila to v SuperStar

"Tehdy byla dost nevýrazná. Upřímně si ji vybavuji jen díky obličeji, ne jako ostatní. Mám ale pocit, že po cestě zpět jsme se trochu bavily. Byla jiná než teď, samozřejmě, byla o 8 let mladší. Ale už tehdy to, že nepostoupila, nesla dost těžce," uvedla exkluzivně pro eXtra slečna, která si přála zůstat v anonymitě.

"Na Petru jsem narazila při Roadshow, kdy nás tehdy 'Superstar' vezla na casting do Prahy před porotu. Byl svoz z Ostravy a Brna. Máme i společnou fotku s Petrou. V kole před porotou jsem však tehdy postoupila jen já. Společně jsme pak s naší 'partičkou' odjeli zpět do Ostravy a s Petrou už jsme se nevídaly," upřesnila slečna.

"Koukala jsem na reklamu a říkám... sakra, tu holku přece znám," vzpomínala slečna. Prozradila nám také, jak se staví k Petřině počínání v reality show. "Jelikož už jsem v televizi párkrát byla, tak vím, že se tam dostane jen minimum toho, jak to ve skutečnosti je. A ten, kdo je obyčejný? Ten se tam ani nemá šanci dostat. V každé reality show je to tak, že buď vás lidé milují, nebo nenávidí a uráží," vylíčila. "Mně by nevadilo ji znovu vidět a sednout si na kafe, zavzpomínat," dodala v závěru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy