Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevěsta Evka to dokázala: Už je slavná i ve světě!

+ Dalších 7 fotografií
"Moje tlustá romská svatba." Takový nelichotivý popisek vybral známý DailyMail. Ani zahraničním médiím neunikla svatba roku.

Tak teď už si o Evce a Lukášovi můžou přečíst po celém světě! Ne jejich láska, ale pompézní veselka je dostala až do světových internetových magazínů.

DailyMail hodnotí svatbu mladé nevěsty Evky a Lukáše jako „extravagantní“ a vypočítává, kolik je to stálo. Jinak se v článku hodnotí průběh svatby tak, jak je vidět na videu. A co na to zahraniční komentující?

Někteří si dělají legraci z tělesných proporcí novomanželů a doufají, že jim někdo z příbuzných dal permanentku do fitka. Jiní ale pár, tedy hlavně Evku, brání. „Jsou zamilovaní a ona vypadá šťastně. Co na tom, že má kila navíc. Sluší jí to,“ píše jedna z komentujících.

O takovém zájmu sní každá celebrita. DailyMail patří mezi nejčtenější světové stránky v anglofonních oblastech. Mají britskou i australskou verzi, ale samozřejmě ho čtou miliony čtenářů, kteří vládnou angličtinou. Co by za takový článek daly naše celebrity?! Ale štěstí má Evka. Té se jako jedné z mála podařilo zaujmout i mimo československý rybníček.

Související články

Další články