Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nevěsta Evka podnikla závažný krok: Byla její svatba jenom jeden velký podvod?

Tají Evka něco?
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by si nepamatoval na pompézní svatbu romské nevěsty Evky. Na Slovensku tenkrát létaly bankovky vzduchem, slavilo se čtyři dny, zásoby alkoholu nedocházely a za svatební šaty dala rodina nevěsty víc, než většina novomanželů za celý obřad.

Když Evka viděla tyto šaty na Andree Verešové bylo jí jasné, že je musí mít také! Za zlaté šaty dala spolu s luxusními šperky okolo 270 tisíc korun, což je opravdu pálka. Samozřejmě byly ušité na míru a jsou z dílny návrhářky Natashe Azariy.

„Šili je skoro dva měsíce,“ pochlubila se tenkrát slovenským médiím nevěsta. A její manžel měl podobně laděný bílo-zlatý oblek.

Jenomže teď přišel šok! Evka se na své šaty těšila, ale teď se jich zbavuje! Prodává je na internetu za zhruba 50 000 korun. „Prodám luxusní svatební šaty se závojem, krásně zdobené v bílo-zlaté barvě, velikost 50. Lze je ale upravit na jakékoliv číslo,“ píše Evka.

A serveru cas.sk potvrdila, že jsou to opravdu TY slavné šaty. „Dala jsem je vyčistit a opravit,“ upřesňuje.

Zbavuje se jich tak čtyři měsíce po svatbě. Nabízí se tak otázka, proč po tak finančně náročném obřadu prodává tolik milované šaty. Že by svatba nebyla nakonec vůbec takový luxus a tyhle peníze pomůžou novomanželům v jejich rozpočtu?

Související články

Další články