Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nevěrný Ringo Čech: Manželka je smířená, je to silnější, než když se vám chce na záchod, tvrdí

František Ringo Čech byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
7 pádů honzy dědka

Český bubeník František Ringo Čech (79) měl vždy zálibu v krásných ženách. Flirtování s cizími kráskami si neodpustil ani v manželství s Magdou, která jeho chování musela pochopit. Sama mu to prý občas oplatila, což je podle rockera v pořádku. František byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvil o svých milostných eskapádách i o blížících se osmdesátce, na kterou se vůbec netěší. 

Milovník žen František Ringo Čech se toho nebojí. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvil o mužské potřebě, která podle něho sužuje každého muže. On sám to nemá jinak. Netají se tím, že miluje krásné ženy, a dokonce to přiznal i své manželce Magdě Čech, která toto přiznání musela akceptovat.

Ringo Čech se nikdy nezmění

„Je to základní mužský pud. Je to dokonce silnější, než když se vám chce na záchod. Ta touha pro krásný ženský. Manželka se s tím smířila. Byla také velmi krásná, jinak by nebyla moje manželka. Občas mi to oplatila. A tak je to správný. Žena má právo chovat se stejně jako chlap. Já jsem velký milovník ženské krásy,“ řekl Frantiček Ringo Čech, který se proslavil především jako bubeník.

Hudebník se také podílel na založení kapely Olympic, kde je na bicí doprovázel jako jeden z prvních jejich bubeníků. Sám se od nich ale rozhodl odejít a to dost nehezkým způsobem. Jeho otec tenkrát přinesl skupině dopis od Františka, že odlétá na půl roku do Ameriky. Kapela to nesla dost těžce, hlavně frontman Petr Janda, který to vzal jako podraz. „Vůbec se neobtěžoval, aby nám to jako kapele sdělil. Navíc v té době bylo muzikantů opravdu málo čili sehnat záskok, a ještě k tomu narychlo, bylo velmi obtížné. Tenkrát to byla velká kudla v zádech,“ řekl tenkrát Petr Janda pro týdeník Sedmička.

Jak oslaví osmdesátku?

V pořadu Ringo Čech na kapelu zavzpomínal. Já měl háro, špinavej jsem byl, roztrhanej. Zatímco moji kamarádi vesele souložili, já byl nesmělý chlípník a hrál na bicí. Tak blbej jsem byl. Chtěl jsem být nejlepší bubeník na světě,“ přiznal. Zanedlouho zpěvák oslaví své 80. narozeniny. Nad oslavou ale rozhodně nepřemýšlí. Já odmítám jakýkoliv oslavy. Nemám to rád. Nic, upeču kachnu, koupím bramborový knedlík a pozvu rodinu. Sníme tu kachnu a je po oslavě. Osmdesátka je tryzna,“ dodal bubeník.

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat vždy v úterý večer na Primě

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy