Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nevěrný penzista Jiří Bartoška: Petr Kolečko dotočil nový film s hvězdným obsazením

Plakát filmu Zbožňovaný režiséra Petra Kolečka.
Zdroj: Se souhlasem Bioscopu
+ Další 4 fotografie
nový film

Herec Jiří Bartoška hraje v novém filmu, který natočil Petr Kolečko, nevěrného penzistu. Komedie bude mít premiéru v září 2021 a v současné době se dočkala plakátu, při jehož focení, jak se můžete podívat v následujícím videu, bylo hodně veselo.

Hvězdná herecká sestava filmu Zbožňovaný ve složení Jiří Bartoška, Ivana Chýlková, Jiří Langmajer, Petra Hřebíčková a Zuzana Kronerová se nedávno sešla, aby nafotila filmový plakát. To, co se ale v ateliéru dělo, předčilo i nejdivočejší představy fotografa Stanislava Honzíka a jeho týmu. Slovenská herečka Zuzana Kronerová si začala zpívat slovenskou lidovou klasiku Hej, Macejko, Macejko a strhla ostatní. Přidal se i Langmajer, který se pokusil o operu.

Kolečka inspiroval jeho děda

„Jsem vděčný, že se podařilo dát dohromady takové skvělé obsazení. Tyto herce navíc nemusím do ničeho takzvaně instalovat, naopak jsou pro mě inspirací,“ řekl scenárista a režisér Petr Kolečko.

Jedním z hlavních důvodů, proč se úspěšný scenárista a držitel Českého lva Petr Kolečko pustil opět do režie, je téma filmu. „Mám k tomu příběhu osobní vztah, je inspirován mým dědou, a to při rozhodování, zda znovu režírovat, hrálo docela zásadní roli,“ prozradil Kolečko o filmu, jehož premiéra se chystá na 23. září 2021.

Dobře utajený milenecký poměr

Film Zbožňovaný vypráví příběh oblíbeného pediatra Zdeňka, který se chystá do důchodu. Těší se na zasloužený odpočinek, ale má to jeden háček. Před svou manželkou už 40 let tají milenecký poměr s ortopedkou Danou. Ta si navíc usmyslí, že teď na sebe bude mít dvojice více času. Místo pohody tak Zdeňka čekají krušné časy.


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy