Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nevěrný manžel Pavly Tomicové: Ondřej Malý čeká dítě s její kolegyní ze Slunečné

Ondřej Malý chodí s herečkou Kristýnou Kociánovou.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Nevěra!

Sympatická herečka Pavla Tomicová (60) prožívá těžké životní období. Jak již web eXtra.cz informoval, její dlouholetý manžel Ondřej Malý (56) si měl najít mladší ženu, což bylo pro mnohé překvapivé zjištění. Web Aha! navíc zjistil, že se jedná o sedmatřicetiletou herečku Kristýnu Kociánovou, která s ním navíc čeká dítě!

Po dlouhých devatenácti letech manželství je konec. Herečka Pavla Tomicová přišla o svou životní oporu Ondřeje Malého, s nímž společně hrála v několika filmech a který ji pravidelně doprovázel na společenské akce i premiéry.

Herečka Pavla Tomicová se nedávno ukázala na několika akcích a byla takřka k nepoznání. Radikálně zhubla (přijít měla o více jak 35 kilogramů, pozn. red.) a mnozí chtěli vědět, co za úbytkem váhy stálo. Jak se ukázalo, nejednalo se o cvičení ani jinou životosprávu, ale něco mnohem horšího. „Dostala životní ťafku... Řadu měsíců nyní zažívala šílený stres, depky, nemohla jíst nebo pít,“ potvrdil webu eXtra.cz blízký zdroj.

Jiná žena a těhotenství

Podle informací Aha! si manžel Tomicové našel mladší ženu, s níž navíc čeká dítě. Jedná se o herečku Kristýnu Kociánovou, která se objevila třeba v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Krejzovi, Slunečná, Helena nebo Přístav a ve filmu Pepa.

Porod Kociánové je navíc takřka na spadnutí, její románek s Malým má tak již delšího trvání. Herec Ondřej Malý má přitom s Pavlou Tomicovou dvaadvacetiletou dceru Anežku.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy